جدیدترین مطالب امروز
گالری ویدئوهای بروز

شیائومی دستگاه تصفیه کننده هوای قابل حمل را معرفی کرد + تصاویر

مجموعه: تکنولوژی روز دنیا تعداد بازدید: 57
شیائومی دستگاه تصفیه کننده هوای قابل حمل را معرفی کرد + تصاویر

دستگاه تصفیه‌کننده هوای می کار ایر پیوریفایر، محصول جدید شیائومی است که برای خودرو در نظر گرفته شده و می‌تواند هوای داخل اتاقک خودرو را در تنها ۳ دقیقه تصفیه کند.

شیائومی به‌تازگی از گجت هوشمندی رونمایی کرده که درواقع متعلق به برند میجیای این کمپانی است. این گجت، یک دستگاه تصفیه‌کننده هوا به نام می کار ایر پیوریفایر است که به لطف قابل حمل بودن، به کاربر اجازه می‌دهد آن را در هر مکانی استفاده کند.

شایعه‌ی وجود این گجت هوشمند از زمانی قوت گرفت که تصویری از آن منتشر شد. در این تصویر مردی در حال کار با می هوم ایر پیوریفایر در یک قطار سریع‌السیر بود و همین امر باعث شد کاربران به ساخت مدل قابل حمل آن امیدوار شوند.

مانند دیگر محصولات برند میجیا، این گجت نیز در صفحه رسمی ویبوی برند میجیا معرفی شد. می کار ایر پیوریفایر از همان طراحی مستطیل شکل استفاده می‌کند که دیگر محصولات شیائومی برخوردار هستند. البته در طراحی این محصول تغییراتی ایجاد شده است تا بتوان در خودرو آن را به صندلی متصل کرد.

 

 

منبع: gizmochina

Buffer this pageShare on StumbleUponDigg thisPin on PinterestShare on RedditShare on TumblrFlattr the authorPrint this pageEmail this to someoneTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on FacebookShare on Google+

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “شیائومی دستگاه تصفیه کننده هوای قابل حمل را معرفی کرد + تصاویر”